KONTAKT

Punkt Terenowy nr 1, al. Niepodległości 45, tel. 326 46 93, 327 51 55

Rejon obejmuje ulice:

Baziowa,
Bielska 31-57 nieparzyste,
Bielska 69-101(nieparzyste),
Brzozy,
Ciasna,
Curie-Skłodowskiej,
Cyganerii,
Czechowa,
Czysta,
Darwina,
Dąbrowskiego 1-31,
Dębowa,
Działki: Róża, Konwalia, Tulipan, Kaczeniec, Złocień,
Edisona,
Edukacji 2-42 parzyste, 52-68 parzyste, + 1, 3, 5, 11,
Einsteina,
Ejsmonda,
Elfów,
Elsnera,
Estetyczna,
Estkowskiego,
Grota Roweckiego 12-32 nieparzyste, 31-35 nieparzyste, 43-51 nieparzyste, 46-64 parzyste, 57-69 nieparzyste,
Korczaka,
Niepodległości 2-112 parzyste, 5-43 nieparzyste,
Polna,
Starokościelna

Pracownicy socjalni pracujący w rejonie:

KATARZYNA PIETRZAK: pn. śr. pt. 7.30 – 10.30, czw. 12.30 – 15.30

Bielska 69-101 nieparzyste Ciasna Cyganerii 1-24 parzyste 1-17 nieparzyste

SOBIESŁAW SAWICKI pn. śr. 7.30 – 10.30, czw. pt. 12.30 – 15.30

Cyganerii 32-42 parzyste, 21-35 nieparzyste Czechowa Czysta 1-31 nieparzyste, 6-12 parzyste Curie-Skłodowskiej

PAWEŁ GROSMAN pn.pt. 7.30 – 10.30, wt śr. 11.30 – 15.30

Einsteina Elfów 32 Elsnera Estkowskiego Korczaka

KARINA KULPA pn. 12.30 – 15.30, wt. pt. 7.30 – 10.30, czw. 12.30 – 15.30

Baziowa Bielska 31-57 nieparzyste Edukacji 2-42 parzyste, 1-5 nieparzyste Jana Brzozy Edisona Elfów 1-29 nieparzyste Niepodległości 22-28 Polna Starokościelna Działki: Róża, Konwalia, Tulipan, Kaczeniec, Złocień

ANDRZEJ RYSZKA pn. 12.30 - 15.30, wt. czw. 7.30 - 10.30, pt. 10.30 - 13.30

Darwina nieparzyste Niepodległości 22 - 112 parzyste,

AGATA KASJANIUK-LATUSEK pn. śr. 7.30 – 10.30, wt. czw. 12.30 – 15.30

Dębowa 26-48 Dąbrowskiego 1-31 Darwina 2-14 parzyste

MARCIN BRODOWIAK pn. 12.30 - 15.30, wt. pt. 7.30 - 10.30, śr. 12.30-15.30

Dębowa 1-24 Ejsmonda Niepodległości 5-43 nieparzyste Estetyczna

KATARZYNA HOŁYST wt. śr. 7.30 - 10.30, czw. 12.30 - 15.30, czw. 10.30 - 13.30

Edukacji 52-68 Elfów 1-63 nieparzyste

JOANNA MANISTA-ŚWIERCZYŃSKA pn. wt. 12.30 - 15.30, czw. pt. 7.30 - 10.30

Elfów parzyste bez nr 32 al. Niepodległości 2-54 parzyste

JOANNA SZYBALSKA-KUCHARCZYK pn. śr. pt. 7.30 - 10.30, wt. 12.30 - 15.30

Grota Roweckiego Trzy Stawy Mała Aleja Róż Cyganerii 37-47 nieparzyste

Punkt Terenowy, Wejchertów 5, tel. 780 54 57

rejon obejmuje ulice:

Armii Krajowej,
Bajkowa,
Ch.de Gaulle’a,
Dąbrowskiego 43 wzwyż,
Edukacji 25-57 nieparzyste, 74-96 parzyste,
Filaretów,
Filomatów,
Fitelberga,
Fredry,
Gostyńska,
Jaracza,
Jasinskiego,
Jasna,
Jordana,
Modrzewskiego,
Niepodległości nieparzyste od 55 wzwyż, od 114 parzyste,
Olchowa,
Paprocańska,
Piłsudskiego 28-116 parzyste,
Poziomkowa,
Przemysłowa,
Rybna,
Rzeczna,
Wejchertów,
Wędkarska,
Wyszyńskiego.

Pracownicy socjalni pracujący w rejonie:

TERESA PRZYTULSKA pn. 12.30 - 15.30, wt. czw. pt. 7.30 - 10.30

Edukacji 25 - 57 nieparzyste, 74 - 96 parzyste Filomatów Fredry Filaretów Działki: Jantar, Budowlani, Katarzynka, Jagódka, Kalina Olchowa Modrzewskiego Wędkarska Rybna

MAJA MAJ pn. 12.30 - 15.30, wt. czw. pt. 7.30 - 10.30

Dąbrowskiego 43 wzwyż Niepodległości 55 wzwyż, nieparzyste

SEBASTIAN ŁĄCKI pn. śr. pt. 7.30 - 10.30, czw. 12.30 - 15.30

Wejchertów Fitelberga Wyszyńskiego

JACEK KOWAL pn. wt. śr. 7.30 - 10.30, czw. 12.30 - 15.30

Niepodległości od 114 wzwyż parzyste De Gaulle'a Działki za lodowiskiem

Punkt terenowy nr 2, ul. Batorego 57, tel. 227 22 71 wew. 34

rejon obejmuje ulice:

Akacjowa,
Al. Bielska 14-40, 54-82,
Albatrosów,
Andersa,
Arctkowskiego,
Arkadowa,
Asnyka,
Bacha,
Bałuckiego,
Barbary,
Barona,
Batorego,
Beethowena,
Begonii,
Bema,
Biblioteczna,
Bocheńskiego,
Bociania,
Boczna,
Bohaterów Warszawy,
Braterska,
Bronisławy ,
Browarowa,
Brzechwy,
Brzozowa,
Budowlanych,
Bukowa,
Burshego,
Chłodnicza,
Cicha,
Cienista,
Czarnieckiego,
Czereśniowa,
Czyżyków,
Damrota,
Derkaczy,
Dojazdowa,
Dołowa,
Drozdów
Dworcowa,
Gilów,
Glińczańska,
Graniczna,
Grzybowa,
Harcerska 3-7, 10-24,
Hlonda,
Honoraty 2-32, 3-37,
Husarii Polskiej,
Jaskółcza,
Jastrzebia,
Jaworowa,
Jeżynowa,
Kapicy,
Kasztanowa,
Katowicka 1-14,
Kochanowskiego,
Kolibrów,
Konopnickiej,
Kopernika 2-26,
Kormoranów,
Kościuszki,
Krótka,
Krucza,
Leśna ,
Łabędzia,
Łąkowa,
Malinowa,
Mąkołowa,
Miarki,
Mikołowska od 47,
Młyńska,
Mostowa,
Murarska,
Norwida,
Nowokościelna,
Objazdowa,
Obywatelska,
Ogrodowa,
Orla,
Pawia,
Piwna,
Piwowarów,
Pl. św. Anny,
Pl. Wolności,
Podleska,
Przepiórek,
Prześwit ,
Rynek,
Sądowa,
Sienkiewicza,
Sikorek,
Skośna,
Skowronków,
Słoneczna,
Sosnowa,
Sowia,
Stawowa,
Stroma,
Strusia,
Studzienna,
Szczygła,
Szkolna,
Szpakowa,
Szpakowa,
Wałowa,
Wąska,
Wesoła,
Wieczorka,
Wiejska,
Wierzbowa,
Wilcza,
Wiśniowa,
Wojska Polskiego,
Wronia,
Wrzosowa,
Zakątek,
Ziębia,
Źródlana,
Żwakowska 7-11, 8-18, 24-28,

Pracownicy socjalni pracujący w rejonie:

Izabela Luboń pt. MOPS pn.12:30 – 15:30 śr. czw. 7:30-10:30 wt. 12:30-15:30

Batorego 49-69,50-98 Brzozowa parzyste Burschego Mostowa Stawowa Barbary Beethowena Budowlanych od 98 do końca Hlonda Grzybowa Braterska Bronisławy Glińczańska Malinowa

MARIA SZKOŁA pn. MOPS wt. śr. 12,30-15,30 czw.pt. 7,30-10,30

Czarnieckiego Honoraty 2-32, 3-37 Żwakowska 7-11, 8-18, 24-28, Harcerska 3-7, 10-24 Husarii Polskiej Kopernika 2-26

MAGDALENA JAWORSKA czw. MOPS pn. 12:30 – 15:30 wt.śr 7.30-10.30 pt. 10.30-13.30

Budowlanych 2-94 parzyste Bacha Barona Brzechwy Kochanowskiego Mikołowska od 47 Wąska Młyńska Łąkowa Chłodnicza Boczna Bohaterów Warszawy

WIESŁAWA PAJĄK czw. MOPS wt. śr. 12,30-15,30 ( teren do 17.30) pn.pt. 7,30-10,30

Arkadowa Brzozowa nieparzyste Arctkowskiego 3

GABRIELA WYTRYKUS pn. MOPS wt. czw. pt. 7.30-10.30 (czw. teren do 17:00) śr. 12.30-15.30

Batorego 15-47, 20-48 (w zast. Elżbieta Ingram) Bocheńskiego (w zast. Gabriela Wytrykus) Czereśniowa (w zast. Teresa Szkoła) Cienista (w zast. Sylwia Jaworska)

ELŻBIETA INGRAM czw. MOPS pt. 10,30-13,30 pn. 12:30-15:30 wt.śr. 7,30-10,30

Akacjowa Jaworowa Pl. Wolności Batorego 4-18 Kasztanowa Kapicy Rynek Biblioteczna 24-34, 27-33 Cicha parzyste Katowicka 1- 14 Kościuszki Piwowarów Sienkiewicza Damrota 58-72 35-47 47od a do g Sądowa Cicha Miarki Stroma Zakątek Nowokościelna 41-59 52a-68

SŁAWOMIR ŁUKASZ czw. 12.30 - 15.30 wt. śr. pt. 7.30 - 10.30

Begonii Al. Bielska 14-40 Biblioteczna 6-22, 11a-23 Bałuckiego Bema Bukowa Budowlanych 1-61 Ogrodowa Słoneczna Batorego 1-13

JOANNA ŚWIGOŃ wt. - MOPS pon. śr. pt. 7:30 – 10:30 czw. 12:30 – 15:30

Al. Bielska 54-82 Cicha nieparzyste

Punkt terenowy nr 2, ul. Arkadowa 2a, tel. 780-04-26

Pracownicy socjalni pracujący w rejonie:

MIROSŁAWA PORANEK śr. MOPS pn.wt. czw.7,30-10,30 pt. 10,30-13,30

Arctkowskiego Browarowa 4 (1-40) Dworcowa Wojska Polskiego

EWA NIEMIEC wt. MOPS pn. śr. 12,30-15,30 .czw.pt. 7,30-10,30

Asnyka Browarowa 4 (od 41) domki Pl. Św. Anny Andersa 18-20

JOANNA BEBEK pt. MOPS pn.czw. 7,30-10,30 wt. śr.12.30-15.30

Andersa bez nr 18 i 20 Mąkołowska Wronia Derkaczy Objazdowa Jastrzębia Podleska Graniczna Skowronków Strusia Szczygla Kormoranów Dojazdowa Wałowa Sikorek Sowia Alabatrosów Czyżyków Jaskółcza Krucza Łabędzia Przepiórek Szpakowa Ziębia Bociania Dołowa Drozdów Gilów Kolibrów Orla Pawia Zielone Wzgórza Bażancia Flamingów Wałowa Krótka Kosów

TOMASZ WARDAS wt. MOPS pn. śr. pt. 7:30-10:30 czw. 12:30-15:30

Leśna Murarska Skośna Konopnickiej Wieczorka Wilcza Norwida Sosnowa Szkolna Prześwit Piwna Źródlana Wiśniowa Solna Obywatelska Nowokościelna od 1-35 od 2-50 Damrota 48-181 Studzienna Wrzosowa Wiejska Ks. prof. Blachnickiego Wierzbowa

NZOZ „Vita-Med” Sp. z o.o., ul. Husarii Polskiej 28, tel. 218 11 80

rejon obejmuje ulice:

Dunikowskiego,
Hańczy,
Hetmańska,
Honoraty 41-65, 36-62,
Jagodowa,
Jeżynowa,
Owczarska,
Rodz.Krzyżowskich,
Wodna,
Żwakowska 17-27

Pracownicy socjalni pracujący w rejonie:

BOGUMIŁA SZCZYPKA wt.śr.pt. 7.30 - 10.30 czw. 12.30 – 15.30

NZOZ „Medico” s.c., Czułów, ul. Narcyzów, tel. 219 83 04

rejon obejmuje ulice:

Agrestowa,
Astrów,
Bławatków,
Bratków,
Brzoskwiniowa,
Bzów,
Chabrów,
Cisów,
Cmentarna,
Czarna,
Czułowska,
Dziewanny,
Dzwonkowa,
Fiołków,
Gołębia,
Goździków,
Grabowa,
Irysów,
Jabłoni,
Jałowcowa,
Jarzębinowa,
Jaskrów,
Jaśminów,
Jesionowa,
Jodłowa,
Kaczeniec,
Kalinowa,
Katowicka,
Klonowa,
Konwalii,
Krokusów,
Kukułcza,
Kwiatów,
Leszczynowa ,
Lipowa,
Magnolii,
Maków,
Marzanny,
Mikołowska (bez nr 6) do 46 parzyste,
Modrzewiowa,
Narcyzów,
Niezapominajek,
Orzechowa,
Ostróżki,
Oświęcimska do nieparzyste,
Paproci,
Piaskowa,
Pod Lasem,
Powstańców,
Różana,
Skotnica,
Słoneczników,
Słowicza,
Sokola,
Stokrotek,
Szarotek,
Śląska,
Świerkowa,
Topolowa,
Tulipanów,
Wiązowa,
Wiosenna,
Wschodnia,
Za Drogą,
Zawilców,
Zielona,
Zwierzyniecka,
Żarnowiecka,
Żurawia.

Pracownicy socjalni pracujący w rejonie:

PRZEMYSŁAW GOŁĄBIEWSKI pn. dyżur MOPS wt. śr pt. 7.30 - 10.30 czw. 12.30 – 15.30

Bławatków Bratków Chabrów Cisów Cmentarna Cyprysowa Czarna Czułowska Dziewanny Dzwonkowa Fiołków Grabowa Irysów Jałowcowa Jaskrów Jarzębinowa Jodłowa Kaczeniec Kalinowa Katowicka od 16 parzyste Katowicka Fabryka Nr 223, 229,233,235 Krokusów Leszczynowa Lipowa Marzanny Modrzewiowa Niezapominajek Orzechowa Ostróżki Oświęcimska do 101 nieparzyste Paproci Pod Lasem Palmowa Pomarańczy Świerkowa nr. 88 Topolowa Wiązowa Wiosenna Za Drogą Zwierzyniecka

AGNIESZKA CHRZANOWSKA piątek dyżur MOPS śr.12.30-15.30 pn. wt.czw. 7.30-10.30

Agrestowa Astrów Bzów Gołębia Gruszkowa Katowicka 15–143 Katowicka Fabryka nr 225, 231 Kukułcza Maków Mikołowska (bez nr 6) do 46 parzyste Morelowa Narcyzów Piaskowa Powstańców Różana Słoneczników Słowicza Sokola Szafirków Śliwowa Świerkowa 90 Tulipanów Wschodnia Zielona Żurawia Zawilców

LIDIA SUCHANEK-GIEŁŻECKA wt. dyżur MOPS śr.czw.pt. 7.30 – 10.30 pn. 12.30 - 15.30

Brzoskwiniowa Cyprysowa Irysów Jabłoni Jaśminów Jesionowa Katowicka od 145 nieparzyste Katowicka od 104 parzyste Katowicka 227, 229, 235, 237 Klonowa Konwalii Kwiatów Magnolii Mahoniowa Palmowa Szarotek Śląska Tulipanów Żarnowiecka

Centrum Medyczne „Żwaków”, al. Bielska 130, tel. 329 45 70

rejon obejmuje ulice:

Bielska 201,
Broniewskiego,
Dmowskiego od 26,
Hierowskiego,
Hubala,
Jaśkowicka,
Kolejowa,
Konecznego,
Konf.Barskich,
Kopernika 1a,3a,b,c+ 34-60 parzyste,
Ks.Świerzego,
Kubicy,
Kurpińskiego,
Legionów Polskich,
Lencewicza,
Młodzieżowa,
Myśliwska,
Nowa,
Rataja,
Reja,
Reymonta,
Rodakowskiego,
Rolna,
Różyckiego,
Skalna,
Uczniowska,
Ujejskiego,
Ustronna,
Zgody,
Żarowskaf,
Żorska,
Żwakowska 2,4,6.

Pracownicy socjalni pracujący w rejonie:

JUSTYNA RATAJCZYK wt. dyżur MOPS pn.śr.pt. 7.30 - 10.30 czw. 12.30 – 15.30

Ujejskiego Młodzieżowa Dmowskiego od 26 Uczniowska Ustronna Al. Bielska 139,143,143 a,b,c,145, 145a,b,c i od 201, 135,135 a, b,c,d, 137, 137 a,b, c

Jolanta Jaromin pt. dyż. MOPS pn.wt.śr. 7.30 - 10.30 czw. 12.30 – 15.30

Kon. Barsk. Kubicy ks. Świerzego Kolejowa Różyckiego Konecznego Leg. Polskich Jaśkowicka Myśliwska Lencewicza Nowa Zgody Żarowska Żorska Kurpińskiego

Anna Czerkowska pon. dyżur MOPS wt., śr., pt. 7:30 do 10:30 czw. 12:30 do 15:30

Al. Bielska 92-94-96 ul. Reymonta ul. Hubala ul. Żwakowska 2-6 parzyste ul. Harcerska od 26 parzyste i nieparzyste ul. Nizinna ul. Rękodzielnicza ul. Roździeńskiego ul. Radziejowskiego ul. Kopernika 1a,3a,b,c od 34-60 ul. Sublańska ul. RunOWa ul. Chałupnicza ul. Zrębowa ul. Borowa ul. Regionalna ul. Zagrodowa ul. Stoczniowców 70 ul. Szuwarków ul. Rydla ul. Rolna ul. Rataja ul. Reja ul. Ziębowa ul. Rodakowskiego ul. Hierowskiego ul. Broniewskiego ul. Skalna

Punkt terenowy Urbanowice, ul. Przejazdowa 8, tel. 216 95 98

rejon obejmuje ulice:

Cielmicka,
Długa,
Dworska,
Główna,
Goździków,
Jaroszowicka,
Kościelna,
Kowalska,
Krzywa,
Ligonia,
Łączna,
Miła,
Miodowa,
Mysłowicka,
Nowowiejska,
Oświęcimska 101-345,
Pasterska,
Pogodna,
Przejazdowa,
Rolnicza,
Rymarska,
Samochodowa,
Serdeczna,
Spokojna,
Stolarska,
Urbanowicka,
Wspólna,
Żniwna,
Leona Schatuły,
Towarowa,
Poprzeczna,
Turyńska,
Promienna,
Sportowa,
Skotnica,
Barwna,
Jana,
Strefowa.

Pracownicy socjalni pracujący w rejonie:

BARBARA UBA wt.12.30-15.30 pn. śr.pt.7.30 –10.30

Centrum Medyczne „Arka-Med”, ul. Nałkowskiej 27, tel. 217 51 88

rejon obejmuje ulice:

Dmowskiego 1-25,
Jana Pawła II 30,32,34,
Moniuszki,
Morcinka,
Mozarta,
Nałkowskiej,
Orzeszkowej,
Piłsudskiego nieparzyste.

Pracownicy socjalni pracujący w rejonie:

RAFAŁ ENGLART pn. wt. czw. 7.30 - 10.30 pt. 10.30-13.30 śr. - dyżur MOPS

Dmowskiego od 1-25 nieparzyste, parzyste Orzeszkowej parzyste Nałkowskiej 4,4a,4b, 3-17 nieparzyste

mgr KRYSTIAN WOJSYK pn. wt. czw. 7.30 -10.30 pt.10.30- 13.30 śr. dyżur MOPS

Jana Pawła II - 30,32,34 Piłsudskiego nieparzyste 1-75 Orzeszkowej nieparzyste Nałkowskiej 10-48 parzyste

Dorota Wieszczek pn. wt. czw. 7.30 -10.30 pt.10.30- 13.30 śr. dyżur MOPS

Moniuszki Morcinka Mozarta Nałkowskiej 21

Punkt terenowy na oś. Z, ul. Zaręby 7 (wejście obok kwiaciarni), tel. 219 79 87

rejon obejmuje ulice:

Bieruńska,
Górna,
Jankowicka oprócz 160,
Jedności (oprócz 141),
Łęgowa,
Mała,
Na Wzgórzu,
Nadrzeczna,
Sikorskiego,
Strzelecka,
Targiela,
Zacisze,
Zapolskiej,
Zaręby,
Zbożowa,
Zelwerowicza,
Zgrzebnioka,
Ziemiańska,
Ziołowa,
Złota,
Zygmunta,
Żółkiewskiego.

Pracownicy socjalni pracujący w rejonie:

Izabela Kłusek śr. dyżur MOPS pn. wt.czw.7.30 – 10.30 pt. 10.30-13.30

Bieruńska Górna Jedności Łęgowa Mała Nadrzeczna Tołstoja parzyste, nieparzyste Na Wzgórzu Strzelecka Targiela Zapolskiej Zygmunta Zgrzebnioka Ziołowa Złota Żółkiewskiego Karola Szojdy Parkowa Armii Krajowej 31-91 Fabryczna Na Grobli Tetmajera Bajkowa

VIOLETTA KLIMZA czw. dyżur MOPS pn.wt. 12.30-15.30 śr.pt. 7.30 – 10.30

Jankowicka oprócz 160 Zaręby Zelwerowicza Zacisze Ziemiańska Zbożowa Plac Zbawiciela Sikorskiego od 60 wzwyż Hutnicza od 125-193 nieparzyste Dymarek Nad Jeziorem Wieniawskiego Witosa Rybitwy Armii Krajowej od 93 -nieparzyste wzwyż od 76 - parzyste wzwyż

AGATA MAZURKIEWICZ pt. MOPS pn.wt.śr.7.30-10.30 czw. 12.30-15.30

Armii Krajowej 1-29 nieparzyste Od 2-74 parzyste Paprocańska Jasińskiego Plac Nowary Jesienna Junaków Jurajska Gostyńska Jaracza nieparzyste Jędrzejowskiej Jutrzenki Jagiełły Tischnera Św. Józefa Turkusowa Prosta Poziomkowa Okrężna Składowa Jordana Rzeczna Przemysłowa Piłsudskiego od 28 parzyste, od 77 nieparzyste