KONTAKT

Punkt Terenowy nr 1, al. Niepodległości 45, tel. 326 46 93 (DPP), 327 51 55 (koordynator+inf.)

Rejon obejmuje ulice:

Baziowa,
Bielska 31-57 nieparzyste,
Bielska 69-101(nieparzyste),
Brzozy,
Ciasna,
Curie-Skłodowskiej,
Cyganerii,
Czechowa,
Czysta,
Darwina,
Dąbrowskiego 1-31,
Dębowa,
Działki: Róża, Konwalia, Tulipan, Kaczeniec, Złocień,
Edisona,
Edukacji 2-42 parzyste, 52-68 parzyste, + 1, 3, 5, 11,
Einsteina,
Ejsmonda,
Elfów,
Elsnera,
Estetyczna,
Estkowskiego,
Grota Roweckiego 12-32 nieparzyste, 31-35 nieparzyste, 43-51 nieparzyste, 46-64 parzyste, 57-69 nieparzyste,
Korczaka,
Niepodległości 2-112 parzyste, 5-43 nieparzyste,
Polna,
Starokościelna

Pracownicy socjalni pracujący w rejonie:

MAGDALENA WŁODEK: pn. śr. pt. 7.30 – 10.30, czw. 12.30 – 15.30

Bielska 69-101 nieparzyste Ciasna Cyganerii 1-24 parzyste 1-17 nieparzyste

SOBIESŁAW SAWICKI pn. śr. 7.30 – 10.30, czw. pt. 12.30 – 15.30

Cyganerii 32-48 parzyste 21-47 nieparzyste Czechowa Czysta 1-31 nieparzyste, 6-12 parzyste Curie-Skłodowskiej

MARTA FIGLARSKA pn.pt. 7.30 – 10.30, wt śr. 11.30 – 15.30

Einsteina Elsnera Estkowskiego Korczaka

RAFAŁ ENGLART pn. 12.30 – 15.30, wt. pt. 7.30 – 10.30, czw. 12.30 – 15.30

Baziowa Bielska 31-57 nieparzyste Edukacji 2-42 parzyste, 1-5 nieparzyste Jana Brzozy Edisona Elfów 1-29 nieparzyste Polna Starokościelna Działki: Róża, Konwalia, Tulipan

ANDRZEJ RYSZKA pn. 12.30 - 15.30, wt. czw. 7.30 - 10.30, pt. 10.30 - 13.30

Darwina nieparzyste Niepodległości 22 - 112 parzyste,

DOROTA WIESZCZEK wt. śr. 7.30 - 10.30, czw. 12.30 – 15.30, pt. 10.30 – 13.30

Dąbrowskiego 1-27 nieparzyste Darwina parzyste

AGATA KASJANIUK-LATUSEK pn. śr. 7.30 – 10.30, wt. czw. 12.30 – 15.30

Dębowa Dąbrowskiego 29-31

MARCIN BRODOWIAK pn. 12.30 - 15.30, wt. pt. 7.30 - 10.30, śr. 12.30-15.30

Ejsmonda al. Niepodległości 5-43 nieparzyste Estetyczna

EWELINA TOMASIK wt. śr. 7.30 - 10.30, czw. 12.30 - 15.30, czw. 10.30 - 13.30

Edukacji 52-68 Elfów 31-63 nieparzyste, 32

PAWEŁ GROSMAN pn. wt. 12.30 - 15.30, czw. pt. 7.30 - 10.30

Elfów parzyste bez nr 32 al. Niepodległości 2-20 parzyste

JOANNA SZYBALSKA-KUCHARCZYK pn. śr. pt. 7.30 - 10.30, wt. 12.30 - 15.30

Grota Roweckiego Trzy Stawy Mała Aleja Róż Cyganerii 37-47 nieparzyste, 38-42 parzyste

Punkt Terenowy, Wejchertów 5, tel. 780 54 57

rejon obejmuje ulice:

Armii Krajowej,
Bajkowa,
Ch.de Gaulle’a,
Dąbrowskiego 43 wzwyż,
Edukacji 25-57 nieparzyste, 74-96 parzyste,
Filaretów,
Filomatów,
Fitelberga,
Fredry,
Gostyńska,
Jaracza,
Jasinskiego,
Jasna,
Jordana,
Modrzewskiego,
Niepodległości nieparzyste od 55 wzwyż, od 114 parzyste,
Olchowa,
Paprocańska,
Piłsudskiego 28-116 parzyste,
Poziomkowa,
Przemysłowa,
Rybna,
Rzeczna,
Wejchertów,
Wędkarska,
Wyszyńskiego.

Pracownicy socjalni pracujący w rejonie:

MAJA MAJ pn. 12.30 - 15.30, wt. czw. pt. 7.30 - 10.30

Edukacji 25 - 57 nieparzyste, 74 - 96 parzyste Filomatów Fredry Filaretów Działki: Jantar, Budowlani, Katarzynka, Jagódka, Kalina Olchowa Modrzewskiego Wędkarska Rybna

KARINA KULPA pn. 12.30 - 15.30, wt. czw. pt. 7.30 - 10.30

Dąbrowskiego 43 wzwyż Niepodległości 55 wzwyż, nieparzyste

SEBASTIAN ŁĄCKI pn. śr. pt. 7.30 - 10.30, czw. 12.30 - 15.30

Wejchertów Fitelberga Wyszyńskiego

JACEK KOWAL pn. wt. śr. 7.30 - 10.30, czw. 12.30 - 15.30

Niepodległości od 114 wzwyż parzyste De Gaulle'a Działki za lodowiskiem

Punkt terenowy nr 2, ul. Batorego 57, tel. 227 22 71 wew. 34

rejon obejmuje ulice:

Akacjowa,
Al. Bielska 14-40, 54-82,
Albatrosów,
Andersa,
Arctkowskiego,
Arkadowa,
Asnyka,
Bacha,
Bałuckiego,
Barbary,
Barona,
Batorego,
Beethowena,
Begonii,
Bema,
Biblioteczna,
Bocheńskiego,
Bociania,
Boczna,
Bohaterów Warszawy,
Braterska,
Bronisławy ,
Browarowa,
Brzechwy,
Brzozowa,
Budowlanych,
Bukowa,
Burshego,
Chłodnicza,
Cicha,
Cienista,
Czarnieckiego,
Czereśniowa,
Czyżyków,
Damrota,
Derkaczy,
Dojazdowa,
Dołowa,
Drozdów
Dworcowa,
Gilów,
Glińczańska,
Graniczna,
Grzybowa,
Harcerska 3-7, 10-24,
Hlonda,
Honoraty 2-32, 3-37,
Husarii Polskiej,
Jaskółcza,
Jastrzebia,
Jaworowa,
Jeżynowa,
Kapicy,
Kasztanowa,
Katowicka 1-14,
Kochanowskiego,
Kolibrów,
Konopnickiej,
Kopernika 2-26,
Kormoranów,
Kościuszki,
Krótka,
Krucza,
Leśna ,
Łabędzia,
Łąkowa,
Malinowa,
Mąkołowa,
Miarki,
Mikołowska od 47,
Młyńska,
Mostowa,
Murarska,
Norwida,
Nowokościelna,
Objazdowa,
Obywatelska,
Ogrodowa,
Orla,
Pawia,
Piwna,
Piwowarów,
Pl. św. Anny,
Pl. Wolności,
Podleska,
Przepiórek,
Prześwit ,
Rynek,
Sądowa,
Sienkiewicza,
Sikorek,
Skośna,
Skowronków,
Słoneczna,
Sosnowa,
Sowia,
Stawowa,
Stroma,
Strusia,
Studzienna,
Szczygła,
Szkolna,
Szpakowa,
Szpakowa,
Wałowa,
Wąska,
Wesoła,
Wieczorka,
Wiejska,
Wierzbowa,
Wilcza,
Wiśniowa,
Wojska Polskiego,
Wronia,
Wrzosowa,
Zakątek,
Ziębia,
Źródlana,
Żwakowska 7-11, 8-18, 24-28,

Pracownicy socjalni pracujący w rejonie:

WIESŁAWA DENDOR pn.wt. 12,30-15,30 śr.czw. 7,30-10,30

Batorego 49-69,50-98 Brzozowa parzyste Burschego Mostowa Stawowa Barbary Beethowena Budowlanych od 98 do końca Hlonda Grzybowa Braterska Bronisławy Glińczańska Malinowa

MARIA SZKOŁA wt. 12,30-15,30 śr.czw.pt. 7,30-10,30

Czarnieckiego Honoraty 2-32, 3-37 Żwakowska 7-11, 8-18, 24-28, Harcerska 3-7, 10-24 Husarii Polskiej Kopernika 2-26

MIROSŁAWA PORANEK pn. wt. czw. 7.30 - 10.30 pt. 10.30 - 13.30

Arctkowskiego Browarowa 4 (1-40) Dworcowa Wojska Polskiego

ANNA BIEROŃSKA pn. 12.30 - 15.30 wt. czw. pt. 7.30 - 10.30

Asnyka Browarowa 4 (od 41) domki Pl. Św. Anny Andersa 18-20

JOANNA BEBEK pn. czw. 7.30 - 10.30, wt. śr. 12.30 - 14.30

Andersa bez nr 18 i 20 Mąkołowska Wronia Derkaczy Objazdowa Jastrzębia Podleska Kosów Bażancia Strusia Szczygła Kormoranów Dojazdowa Graniczna Wałowa Wesoła Alabatrosów Czyżyków Jaskółcza Krucza Łabędzia Przepiórek Szpakowa Zięba Bociania Dołowa Drozdów Gilów Kolibrów Orla Pawia Sikorek Skowronków Sowia Krótka Flamingów Graniczna Zielone Wzgórze

GABRIELA WYTRYKUS pn. czw. śr. 7.30 - 10.30, pt. 10.30 - 13.30

Leśna Murarska Skośna Konopnickiej Wieczorka Wilcza Ks. Prof. Blachnickiego Norwida Sosnowa Szkolna Prześwit Piwna Źródlana Wiśniowa Solna Obywatelska Nowokościelna od 1-35, od 2-50 Damrota 48-181 Studzienna Wrzosowa Wiejska

MAGDALENA JAWORSKA pn. wt. śr. 7.30 - 10.30, pt. 10.30 - 13.30

Budowlanych 2-94 parzyste Bacha Barona Brzechwy Kochanowskiego Mikołowska od 47 Wąska Młyńska Łąkowa Chłodnicza Boczna Bohaterów Warszawy

ANETA WĘGRZYN czw. 12.30 - 15.30, pn. śr. pt. 7.30 - 10.30

Al. Bielska 54-82 Cicha nieparzyste

WIESŁAWA PAJĄK wt. śr. 12,30-15,30 pn.pt. 7,30-10,30

Arkadowa Brzozowa nieparzyste Arctkowskiego

ANNA CZERKOWSKA wt. śr. 7.30 - 10.30, czw. 12.30 - 15.30, pt. 10.30-13.30

Batorego 15-47, 20-48 Bocheńskiego Czereśniowa Cienista

KRYSTIAN WOJSYK pt. 10.30-13.30, pn. wt. śr. 7.30 - 10.30

Akacjowa Pl. Wolności Batorego 4-18 Kasztanowa Rynek Biblioteczna 24-34, 27-33 Katowicka 1- 14 Piwowarów Damrota 58-72 35-47 47 od a do g Kościuszki Miarki Sienkiewicza Zakątek Sądowa Stroma Nowokościelna 41-59, 52a-68 Cicha parzyste

SŁAWOMIR ŁUKASZ czw. 12.30 - 15.30 wt. śr. pt. 7.30 - 10.30

Begonii Al. Bielska 14-40 Biblioteczna 6-22,11a-23 Bałuckiego Bema Bukowa Budowlanych 1-61 Ogrodowa Słoneczna Batorego 1-13 nieparzyste

NZOZ „Vita-Med” Sp. z o.o., ul. Husarii Polskiej 28, tel. 218 11 80

rejon obejmuje ulice:

Dunikowskiego,
Hańczy,
Hetmańska,
Honoraty 41-65, 36-62,
Jagodowa,
Jeżynowa,
Owczarska,
Rodz.Krzyżowskich,
Wodna,
Żwakowska 17-27

Pracownicy socjalni pracujący w rejonie:

BOGUMIŁA SZCZYPKA wt.śr.pt. 7.30 - 10.30 czw. 12.30 – 15.30

NZOZ „Medico” s.c., Czułów, ul. Narcyzów, tel. 219 83 04

rejon obejmuje ulice:

Astrów,
Bławatków,
Bratków,
Brzoskwiniowa,
Bzów,
Chabrów,
Cisów,
Cmentarna,
Czarna,
Czułowska,
Dziewanny,
Dzwonkowa,
Fiołków,
Gołębia,
Goździków,
Grabowa,
Irysów,
Jabłoni,
Jałowcowa,
Jarzębinowa,
Jaskrów,
Jaśminów,
Jesionowa,
Jodłowa,
Kaczeniec,
Kalinowa,
Katowicka,
Klonowa,
Konwalii,
Krokusów,
Kukułcza,
Kwiatów,
Leszczynowa ,
Lipowa,
Magnolii,
Maków,
Marzanny,
Mikołowska (bez nr 6) do 46 parzyste,
Modrzewiowa,
Narcyzów,
Niezapominajek,
Orzechowa,
Ostróżki,
Oświęcimska do nieparzyste,
Paproci,
Piaskowa,
Pod Lasem,
Powstańców,
Różana,
Skotnica,
Słoneczników,
Słowicza,
Sokola,
Stokrotek,
Szarotek,
Śląska,
Świerkowa,
Topolowa,
Tulipanów,
Wiązowa,
Wiosenna,
Wschodnia,
Za Drogą,
Zawilców,
Zielona,
Zwierzyniecka,
Żarnowiecka,
Żurawia.

Pracownicy socjalni pracujący w rejonie:

PRZEMYSŁAW GOŁĄBIEWSKI wt. śr pt. 7.30 - 10.30 czw. 12.30 – 15.30

Bławatków Bratków Chabrów Cisów Cmentarna Cyprysowa Czarna Czułowska Dziewanny Dzwonkowa Fiołków Grabowa Irysów Jałowcowa Jaskrów Jarzębinowa Jodłowa Kaczeniec Kalinowa Katowicka od 16 parzyste Katowicka Fabryka Nr 223, 229,233,235 Krokusów Leszczynowa Lipowa Marzanny Modrzewiowa Niezapominajek Orzechowa Ostróżki Oświęcimska do 101 nieparzyste Paproci Pod Lasem Palmowa Pomarańczy Świerkowa nr. 88 Topolowa Wiązowa Wiosenna Za Drogą Zwierzyniecka

AGNIESZKA CHRZANOWSKA śr.12.30-15.30 pn. wt.czw. 7.30-10.30

Astrów Brzoskwiniowa Bzów Gołębia Jabłoni Jaśminów Jesionowa Katowicka Fabryka nr 225/A, 231,237,227 Kalinowa Klonowa Konwalii Kukułcza Kwiatów Magnolii Maków Mikołowska (bez nr 6) do 46 parzyste Narcyzów Piaskowa Powstańców Różana Słoneczników Słowicza Sokola Stokrotek Szarotek Śląska Świerkowa 90 Tulipanów Wschodnia Zielona Żarnowiecka Żurawia Zawilców

Centrum Medyczne „Żwaków”, al. Bielska 130, tel. 329 45 70

rejon obejmuje ulice:

Bielska 201,
Broniewskiego,
Dmowskiego od 26,
Hierowskiego,
Hubala,
Jaśkowicka,
Kolejowa,
Konecznego,
Konf.Barskich,
Kopernika 1a,3a,b,c+ 34-60 parzyste,
Ks.Świerzego,
Kubicy,
Kurpińskiego,
Legionów Polskich,
Lencewicza,
Młodzieżowa,
Myśliwska,
Nowa,
Rataja,
Reja,
Reymonta,
Rodakowskiego,
Rolna,
Różyckiego,
Skalna,
Uczniowska,
Ujejskiego,
Ustronna,
Zgody,
Żarowskaf,
Żorska,
Żwakowska 2,4,6.

Pracownicy socjalni pracujący w rejonie:

JUSTYNA GOŁĄBIEWSKA wt.śr.pt. 7.30 - 10.30 czw. 12.30 – 15.30

Ujejskiego Uczniowska Młodzieżowa Ustronna Al. Bielska 135,135a,b,c,d,137,137a,b,c,139,143,143 a,b,c,145,145a,b,c, od 201

ALICJA SŁOMCZYŃSKA-JURANEK pn.czw.pt. 7.30 – 10.30 śr. 12.30 - 15.30

Konecznego Kubicy Różyckiego Konf.Barskich Rolna Hubala

MONIKA CZAJKA pn. wt. pt. 7.30 - 10.30, śr. 12.30 - 15.30

Księdza Świerzego Legionów Pol Jaśkowicka Lencewicza Myśliwska Skalna Żarowska Żorska Zgody Kolejowa Dmowskiego od 26 Rodakowsiego Hierowskiego Broniewskiego

EWELINA ŁAZORKO pn. wt. śr. 7.30 - 10.30, czw. 12.30 - 15.30

Rataja Reymonta Żwakowska 2-6 Harcerska od 26 Nizinna Rękodzielnicza Roździeńskiego Radziejowskiego Runowa Kopernika 1a,3a,b,c, 34-60 Chałupnicza Zrębowa Regionalna Zagrodowa Stoczniowców od 70 Szuwarków Rygla Ziębowa

Punkt terenowy Urbanowice, ul. Przejazdowa 8, tel. 216 95 98

rejon obejmuje ulice:

Cielmicka,
Długa,
Dworska,
Główna,
Goździków,
Jaroszowicka,
Kościelna,
Kowalska,
Krzywa,
Ligonia,
Łączna,
Miła,
Miodowa,
Mysłowicka,
Nowowiejska,
Oświęcimska 101-345,
Pasterska,
Pogodna,
Przejazdowa,
Rolnicza,
Rymarska,
Samochodowa,
Serdeczna,
Spokojna,
Stolarska,
Urbanowicka,
Wspólna,
Żniwna,
Leona Schatuły,
Towarowa,
Poprzeczna,
Turyńska,
Promienna,
Sportowa,
Skotnica,
Barwna,
Jana,
Strefowa.

Pracownicy socjalni pracujący w rejonie:

BARBARA UBA wt.12.30-15.30 pn. śr.pt.7.30 –10.30

Centrum Medyczne „Arka-Med”, ul. Nałkowskiej 27, tel. 217 51 88

rejon obejmuje ulice:

Dmowskiego 1-25,
Jana Pawła II 30,32,34,
Moniuszki,
Morcinka,
Mozarta,
Nałkowskiej,
Orzeszkowej,
Piłsudskiego nieparzyste.

Pracownicy socjalni pracujący w rejonie:

JOLANTA JAROMIN pn.śr. 12.30 - 15.30 wt.pt. 7.30 - 10.30

Dmowskiego od 1-25 nieparzyste, parzyste Orzeszkowej parzyste Nałkowskiej 4,4a,4b, 3-11 nieparzyste

KATARZYNA ZIMNICKA-DUTKA pn. 12.30 -15.30 wt.czw.pt.7.30- 10.30

Jana Pawła II - 30,32,34 Piłsudskiego nieparzyste 1-75 Orzeszkowej nieparzyste Nałkowskiej 48

PATRYCJA POPOWICZ pn.czw. pt. 7.30 - 10.30 śr. 12.30-15.30

Moniuszki Morcinka Mozarta Nałkowskiej 13-21 nieparzyste, 10-46 parzyste

Punkt terenowy na oś. Z, ul. Zaręby 7 (wejście obok kwiaciarni), tel. 219 79 87

rejon obejmuje ulice:

Bieruńska,
Górna,
Jankowicka oprócz 160,
Jedności (oprócz 141),
Łęgowa,
Mała,
Na Wzgórzu,
Nadrzeczna,
Sikorskiego,
Strzelecka,
Targiela,
Zacisze,
Zapolskiej,
Zaręby,
Zbożowa,
Zelwerowicza,
Zgrzebnioka,
Ziemiańska,
Ziołowa,
Złota,
Zygmunta,
Żółkiewskiego.

Pracownicy socjalni pracujący w rejonie:

IZABELA KŁUSEK pt. 10.30-13.30, pn. wt. czw. 7.30 – 10.30

Bieruńska Górna Jedności(oprócz 141) Łęgowa Mała Nadrzeczna Na Wzgórzu Strzelecka Targiela Zapolskiej Zygmunta Zgrzebnioka Ziołowa Złota Żółkiewskiego Karola Szojdy Parkowa Tołstoja od 54 Armii Krajowej 31-91 Fabryczna

VIOLETTA KLIMZA pn. wt. 12.30 - 15.30, śr. pt. 7.30 – 10.30

Jankowicka oprócz 160 Sikorskiego Zaręby Zelwerowicza Zacisze Ziemiańska Zbożowa Plac Zbawiciela Karola Sikorskiego od 60 wzwyż, 125-193 nieparzyste Tetmajera Witosa Hutnicza Nad Jeziorem Rybitwy Wieniawskiego Bajkowa Dymarek Armii Krajowej 93-97 Na Grobli

ANNA STANKIEWICZ-KMIEĆ pn. śr. pt. 7.30 - 10.30, czw. 12.30 - 15.30

Piłsudskiego od 28-116 parzyste Rzeczna od 77 nieparzyste Jordana Jaracza 7-13 nieparzyste Gostyńska Przemysłowa Poziomkowa Składowa Okrężna

IZABELA LUBOŃ pn. wt. śr. 7.30 - 10.30, czw. 12.30 - 15.30

Armii Krajowej 1-29 Jaracza od 1-5 nieparzyste, od 15 nieparzyste Paprocańska Jasienna Junaków Jurajska Jędrzejowskiej Jutrzenki Jagiełły Tischnera Św. Józefa Turkusowa Prosta Tołstoja do 53 Jasińskiego Plac Nowary